WaterLife - Forum

Witamy na Forum WaterLife!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-05-10 18:17:17

Kellus
Ly9tJjp.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 29
Windows 7Firefox 59.0

Rekrutacja na lidera TSA

Wzór:

Wiek:
Imię:
Nick:
Login:
UID:
Czy posiadasz doświadczenie w owej frakcji z innych serwerów?:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Czy posiadasz komunikator głosowy Teamspeak 3 oraz skype? (wymagane przynajmniej jedno):
Opisz krótko siebie i swój charakter:
Dlaczego mamy ciebie wybrać?:
Co byś chciał wprowadzić do TSA/Korporacji Taksówkarskiej?:
Coś od ciebie:
Podpis:


Właściciel Kellus pozdrawia [dblpt])
Nie zawsze mam czas, wiec pisz tu a napewno to rozpatrzymy! [dblpt])
zmien-ten-avatar-bo-sie-na-mnie-patrzy-pl-000000

Offline

#2 2018-05-12 14:34:01

kk10113
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera TSA

Wiek: 15lat
Imię: Wiktor
Nick: kk101
Login: kk101
UID: 17
Czy posiadasz doświadczenie w owej frakcji z innych serwerów?: Oczywiście
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Czy posiadasz komunikator głosowy Teamspeak 3 oraz skype? (wymagane przynajmniej jedno): teamspeak3
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem Wiktor. Jestem osobą miłą i pomocną dlatego chce byc w taxi. Lubie pomagac początkującym. Mieszkam w Polsce w województwie Wielkopolskim
Dlaczego mamy ciebie wybrać?: Od dawna jestem liderem taxi na różnych serwerach i chciałbym na waszym bo czuje sie w roli taksówkarza i interesuję sie nimi
Co byś chciał wprowadzić do TSA/Korporacji Taksówkarskiej?: Rekrutacje miedzyinnymi kolegów dodac , robic rekrutacje na serwerze dla graczy nie można afczyc na służbie ostrzeżenia do 3. 1 ostrzezenie 100k na frakcje. 2 ostrzezenie 500k na frakcję. 3 ostrzezenie wpłata 1kk lub wylot. Dziekuje ;D
Coś od ciebie: Wbilem na serwer i mi się bardzo spodobał i chciałbym byc liderem TSA i zauważyłem że administracja jest miła , jak i atfosmera na serwerze
Podpis: kk101 Dziekuje i myślę że mnie wybierzecie ;D ;p

Offline

#3 2018-05-12 14:44:03

Kellus
Ly9tJjp.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 29
Windows 7Chrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera TSA

kk10113 napisał/a:

Wiek: 15lat
Imię: Wiktor
Nick: kk101
Login: kk101
UID: 17
Czy posiadasz doświadczenie w owej frakcji z innych serwerów?: Oczywiście
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Czy posiadasz komunikator głosowy Teamspeak 3 oraz skype? (wymagane przynajmniej jedno): teamspeak3
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem Wiktor. Jestem osobą miłą i pomocną dlatego chce byc w taxi. Lubie pomagac początkującym. Mieszkam w Polsce w województwie Wielkopolskim
Dlaczego mamy ciebie wybrać?: Od dawna jestem liderem taxi na różnych serwerach i chciałbym na waszym bo czuje sie w roli taksówkarza i interesuję sie nimi
Co byś chciał wprowadzić do TSA/Korporacji Taksówkarskiej?: Rekrutacje miedzyinnymi kolegów dodac , robic rekrutacje na serwerze dla graczy nie można afczyc na służbie ostrzeżenia do 3. 1 ostrzezenie 100k na frakcje. 2 ostrzezenie 500k na frakcję. 3 ostrzezenie wpłata 1kk lub wylot. Dziekuje ;D
Coś od ciebie: Wbilem na serwer i mi się bardzo spodobał i chciałbym byc liderem TSA i zauważyłem że administracja jest miła , jak i atfosmera na serwerze
Podpis: kk101 Dziekuje i myślę że mnie wybierzecie ;D ;p


V8Lfkxz.png


Właściciel Kellus pozdrawia [dblpt])
Nie zawsze mam czas, wiec pisz tu a napewno to rozpatrzymy! [dblpt])
zmien-ten-avatar-bo-sie-na-mnie-patrzy-pl-000000

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
artofwrestling - magicforum - e-live - unstoppable - epicrp