WaterLife - Forum

Witamy na Forum WaterLife!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-05-18 19:03:38

Kellus
Ly9tJjp.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 29
Windows 7Chrome 66.0.3359.139

Tu piszemy podania

Wzór:

Wiek:
Imie:
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 )
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 )
Dlaczego ty?:
Cos o sobie:
Posiadasz discorda?:
Bedziesz aktywny na serwerze?:
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?:
ile godzin spędzisz na duty?:
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5)


Właściciel Kellus pozdrawia [dblpt])
Nie zawsze mam czas, wiec pisz tu a napewno to rozpatrzymy! [dblpt])
zmien-ten-avatar-bo-sie-na-mnie-patrzy-pl-000000

Offline

#2 2018-05-18 19:39:16

Kubiczek
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-17
Liczba postów: 2
WindowsChrome 66.0.3359.181

Odp: Tu piszemy podania

Wiek:15
Imie:Kuba
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ): 7
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 ) nigdy nie bylem moderatorem na forum
Dlaczego ty?:Poniewaz chce pomoc robic eventy pomagac innym i nowym graczom chcialbym zeby sie poczuli swojo na tym serwerze i zostali na dluzej tyle ile mozna [dblpt])
Cos o sobie: Mam na imie Kuba mam 15lat Mieszkam blisko Warszawy chodze do klasy 2 gimnazjum (mam nadzieje ze bedzie 3 [dblpt]D )  mam 3 braci. Moja Mama ma na imie Kasia a Tata Roman mam niebieskie oczy. Moje wlosy sa koloru blond. Lubie grac w gry komputerowe a wolny czas poswiecic troche na nauke i przyjaciol.
Posiadasz discorda?:Tak
Bedziesz aktywny na serwerze?:Tak
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?: Zalezy moge byc nawet calymi dniami tylko  bede musial sobie robic przerwy mam nadzieje ze to nie problem [dblpt])
ile godzin spędzisz na duty?:Tak jak w pod punkcie nr 9 [dblpt])
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5): 402 (gram od wczoraj [dblpt]D )


Pozdrawiam was bardzo serdecznie [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Kubiczek (2018-05-18 19:42:49)

Offline

#3 2018-05-18 20:02:23

trucker
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 3
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Tu piszemy podania

Wiek:12
Imie:Oskar
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ):8
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 ): 5
Dlaczego ty?:bo chce pomagać ludziom robić eventy moderować fajnie się bawić na fajnym serwerze z fajnym właścicielem
Cos o sobie: Mam 12 lat  moje hobby do Judo(chiński sport) uwielbiam sport na imię mi Oskar ogarniam ortografie  mam miły charakter mieszkam na Śląsku.
Posiadasz discorda?: TAK
Bedziesz aktywny na serwerze?: TAK
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?: różnie zazwyczaj w popołudnie i wieczorkiem
ile godzin spędzisz na duty?: bardzo dużo bo jestem NoLife (posiadam 833) minuty online ta liczba rośnie
ilośc przegranych godzin na serwerze: 833 minuty rośnie

Ostatnio edytowany przez trucker (2018-05-18 20:09:12)

Offline

#4 2018-05-18 20:15:38

Jakubek_YT
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-15
Liczba postów: 2
WindowsChrome 66.0.3359.181

Odp: Tu piszemy podania

Wiek:11
Imie:Jakub
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 )6
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 )5
Dlaczego ty?:poniawaz to lubie i interesuje mnie bycie moderatorem
Cos o sobie:Nazywam się jakub,mam 11lat,chodze do 4klasy podstawowki
Posiadasz discorda?:tak jasne
Bedziesz aktywny na serwerze?:postaram się:)
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?:mysle od poniadzialkku do piatku tak od godziny 15-17
ile godzin spędzisz na duty?:zalezy
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5)ja mam 436minut

Offline

#5 2018-05-18 21:00:29

KacperGamesPL998
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 65.0.3325.181

Odp: Tu piszemy podania

Wiek: 16
Imie: Kacper
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ) 7/10
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 ) na forum to nie umiem
Dlaczego ty?: Poniewaz jestem pomocny,mily,znam komendy moda
Cos o sobie:  Mam na imie Kacper chodze do 2 gim zaraz 3 gim. Interesuje sie pozarnictwem grami komputerowymi. Chodze do MDP noi lubie pomagac
Posiadasz discorda?: Tak
Bedziesz aktywny na serwerze?: Tak
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?: zalezy
ile godzin spędzisz na duty?: 5-7H
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5) 1650

Offline

#6 2018-05-18 21:06:02

Shadow
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 60.0

Odp: Tu piszemy podania

Wzór:

Wiek: 16 lat skończone.
Imię: Martin.
Doświadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ): 10.10.
Doświadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 ): 10/10
Dlaczego ty?: Sprawiło by mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą ogarniętą, potrafię zachować się odpowiednio w danej chwili, potrafię byś poważny, jestem dość pomocy jak i dużo aktywny. Na tymże stanowisku na pewno pełnił bym swoje obowiązki w sposób perfekcyjny, a więc nieść pomoc wszystkim potrzebującym. Czy to nowym graczom czy to weteranom serwerów tego typu, czy to na serwerze, czy to na forum. Zawsze i wszędzie, o każdej porze dnia i nocy. Pilnował bym porządku na owym serwerze. Dbał o bezpieczeństwo i kulturę. Rozpatrzał bym reporty i je wykonywał. Jestem pewien że podołam obowiązkom Moderatora i będę mógł jeszcze w lepszy sposób pomagać graczom na serwerze.  [dblpt])
Coś o sobie: Mam na imię Martin, mam 16 lat. Aktualnie Pochodzę - Mieszkam w Dolnym Śląsku i uczęszczam do trzeciej klasy gimnazjum. Uważam, że uczę się dobrze.Aktualnie jestem piąty na całą klasę liczącą 30 osób. Moje Hobby to Piłka Nożna, Koszykówka, Informatyka. W życiu realnym interesuję się Modelarstwem i Aktorstwem podążam w te 2 strony. W GTA:SA - MTA gram od ok, 4-5 lat. Na RPG i RP mam bardzo duży, a wręcz ogromny staż. Wiem jak pracować w administracji serwera, ponieważ na nie jednym serwerze w niej byłem. Znam wiele komend, ale oczywiście każdy serwer może mieć inne. Mam bardzo dużo czasu na grę więc mógłbym poświęcić wiele godzin i minut na serwer udzielając pomocy graczom. Myślę, że na randze "Testowy Moderator" sprawował bym się Bardzo Dobrze i nie byłoby ze mną problemów. Moja kultura osobista jest na wysokim poziomie i ciężko mnie sprowokować i zdenerwować. jeżeli chodzi o poziom ortografii to jest to również bardzo wysoki co można zauważyć po napisanym przeze mnie podaniu. Zdaję sobie sprawę z tego, że ta ranga wiąże się z wielką pracą nad serwerową oraz dużym zaangażowaniem się. Chciałbym dodać że znam oprócz języka Polskiego Także Język Angielski bardzo dobrze, Niemiecki, Pozdrawiam mam nadzieję, że moje podanie się spodobało.  [dblpt])
Posiadasz discorda?: Tak.
Będziesz aktywny na serwerze?: Tak, zawsze jestem. [dblpt])
W których godzinach będziesz grał na serwerze?: Rano, Popołudnie, Wieczór.
ile godzin spędzisz na duty?: Praktycznie cały czas będę aktywny na dutach żeby pomagać itd. [dblpt])
ilość przegranych godzin na serwerze: (F5): 700 Cały czas liczba wzrasta. [dblpt])

Offline

#7 2018-05-18 21:33:12

Sponsor
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-18
Liczba postów: 2
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Tu piszemy podania

Wiek:13,5 w tym roku 14
Imie:Patryk
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ) na innych 10-10 miałem roocona i inne rangi ale na innych serwach ogarniam można się zapytać Damianka.
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 ) 7-10
Dlaczego ty?:ponieważ lubię pomagać jestem online na serwie do 3 a i wtedy nikogo prawie nie ma na serwie z ekip a ktoś komuś się cos stało to pomagam  interesuje się tym znam komendy
Cos o sobie: jestem miły lubię grać w piłkę nożną i gram w mta wiedźmina 3 batelfird 1
Posiadasz discorda?:tak posiadam i mumble ts3 skype
Bedziesz aktywny na serwerze?: tak będę
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?:w takich szkolnych to od 16 17 cos takiego
ile godzin spędzisz na duty?:różnie
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5) 20 min bo dopiero zacząłem

Offline

#8 2018-05-18 21:33:18

Rudolf
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-16
Liczba postów: 4
Windows 7Opera 52.0.2871.99

Odp: Tu piszemy podania

Wiek:13
Imie:Mateusz
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ) 7
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 )0
Dlaczego ty?:poniewasz bylem jusz na paru znanychych serwerachmodem
Cos o sobie:jestem Mateusz Pseudo GURAL gram w gry o nicku Rudolf i lubie wysokie zarobki
Posiadasz discorda?:tak
Bedziesz aktywny na serwerze?:tak
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?:13.18
ile godzin spędzisz na duty?:2
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5)2000

Offline

#9 2018-05-18 21:49:13

FabixEn
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-18
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 52.0.2871.64

Odp: Tu piszemy podania

Wiek:14
Imie:Fabian
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze 6
Doswiadczenie z Moderacja na forum 3
Dlaczego ty?:Myśle że sie spisze na tej randze
Cos o sobie:jestem Fabian gram w gry o nicku FabixEn i lubie wysokie zarobki
Posiadasz discorda?:tak
Bedziesz aktywny na serwerze?:tak
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?:15:22
ile godzin spędzisz na duty?:140;190min
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5)216
[dblpt])

Offline

#10 2018-05-19 07:45:06

ExtaSS
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-17
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 59.0

Odp: Tu piszemy podania

Wiek: 13
Imie: Adrian
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ) 7/10
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 ) 2/10 (XDDD)
Dlaczego ty?: Miałem styczność z tą rangą tylko jeden raz i chce spróbować drugi. Na serwerze się fajnie gra, przyjemnie administracja też ma poczucie humoru. Lecz też administracja dba o kulture. No na serwerze gram te dwa dni ale doświadczyłem tyle ile koleś co gra dwa tygodnie.
Cos o sobie: Mam na imie Adrian. Interesuję się technologią. Mam duże poczucie humoru i dystans do siebie.  Nie lubie zachodzić z innymi w konflikty.
Posiadasz discorda?: Tak
Bedziesz aktywny na serwerze?: Tak
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?: W weekandy no długo bede aktywny lecz wchodził nie wiem kiedy będe. A w dni szkolne gdzieś tak o 15 bede wbijał.
ile godzin spędzisz na duty?: Dużo, moge cały czas przez jaki będe grał na serwerze.
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5) 800minut - 13h

Wiadomość dodana po 57 min 14 s:
Wiek: 13
Imie: Adrian
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ) 7/10
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 ) 10/10
Dlaczego ty?: Miałem styczność z tą rangą tylko jeden raz i chce spróbować drugi. Na serwerze się fajnie gra, przyjemnie administracja też ma poczucie humoru. Lecz też administracja dba o kulture. No na serwerze gram te dwa dni ale doświadczyłem tyle ile koleś co gra dwa tygodnie.
Cos o sobie: Mam na imie Adrian. Interesuję się technologią. Mam duże poczucie humoru i dystans do siebie.  Nie lubie zachodzić z innymi w konflikty.
Posiadasz discorda?: Tak
Bedziesz aktywny na serwerze?: Tak
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?: W weekandy no długo bede aktywny lecz wchodził nie wiem kiedy będe. A w dni szkolne gdzieś tak o 15 bede wbijał.
ile godzin spędzisz na duty?: Dużo, moge cały czas przez jaki będe grał na serwerze.
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5) 800minut - 13h

Offline

#11 2018-05-19 10:34:19

Kubiczek
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-17
Liczba postów: 2
WindowsChrome 66.0.3359.181

Odp: Tu piszemy podania

Kubiczek
Wiek:15
Imie:Kuba
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ): 7
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 ) nigdy nie byłem moderatorem na forum
Dlaczego ty?:Ponieważ chce pomóc robić eventy pomagać innym i nowym graczom chciałbym żeby się poczuli swojo na tym serwerze i zostali na dłużej tyle ile można [dblpt])
Cos o sobie: Mam na imię Kuba mam 15lat Mieszkam blisko Warszawy chodzę do klasy 2 gimnazjum (mam nadzieje że bedzię 3 [dblpt]D )  mam 3 braci. Moja Mama ma na imię Kasia a Tata Roman mam niebieskie oczy. Moje włosy są koloru blond. Lubie grac w gry komputerowe a wolny czas poświęcić trochę na naukę i przyjaciół.
Posiadasz discorda?:Tak
Bedziesz aktywny na serwerze?:Tak
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?: Zależy mogę być nawet całymi dniami tylko  będę musiał sobie robić przerwy mam nadzieje że to nie problem [dblpt])
ile godzin spędzisz na duty?:Tak jak w pod punkcie nr 9 [dblpt])
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5): 402 ale liczba wciąż rośnie mam nadzieję ze bedzie kiedys te 1000 [dblpt]D


Pozdrawiam was bardzo serdecznie [dblpt])

Offline

#12 2018-05-19 11:27:08

KOZEL
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-19
Liczba postów: 1
WindowsOpera 53.0.2907.37

Odp: Tu piszemy podania

Wiek:13
Imie:Kacper
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 )9
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 )6-5
Dlaczego ty?:poniewaz ogarniam komendy lubie rozwiazywac spory i podoba mi sie serwer
Cos o sobie:Mam na imie Kacper.W MTA gram ponad rok
Posiadasz discorda?:tak
Bedziesz aktywny na serwerze?:tak
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?:moge tylko w weekendy ale bede nadrabial godziny z tygodnia
ile godzin spędzisz na duty?:5godz
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5)120

Offline

#13 2018-05-19 12:11:10

Fuzion
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-19
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 66.0.3359.181

Odp: Tu piszemy podania

Wiek: 14
Imie: Dorian
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ) 10/10
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 ) 10/10
Dlaczego ty?: Chiałbym zostać moderatorem na waszym serwerze, myślę że dał bym radę na tej posadzie. Byłem już kilka razy moderatorem oraz administratorem i zawsze spełniałem swoje zadania. Pomagam graczom jak tylko potrafię. Jeśli ktoś reklamuje serwer wiem jak sobie poradzić z takim graczem. Na serwerze mogę być długo jak tylko wracam ze szkoły wbijam na serwer. Jeśli mam jakieś wolne dni jestem dłużej wiec mogę na bieżąco pomagać. Staram się też nie popełniać błędów w pisowni. Nie obrażam również graczy jestem kulturalną osobą więc nie pozwalam sobie na takie zachowanie wobec innych.

Cos o sobie:  Mam na imię Dorian, mieszkam w Małym mieście niedaleko Katowic. Interesuje się sztukami walki karate . W wolnym czasie po treningu lubię pograć w MTA. Od grania tzw. FOR FUN, przeistoczyło się w to coś poważniejszego, mapowanie,tworzenie własnego serwera, oraz pomoc w tworzeniu serwera.Nie lubię gdy ktoś mnie nie słucha, nienawidzę powtarzać czegoś "milion razy".RPG - (role play gaming), RP - (role play
Coś od siebie dla rozpatrujących: Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w swoje szeregi. Bardzo chciałbym dołączyć do tej ekipy.

Posiadasz discorda?:Tak
Bedziesz aktywny na serwerze?: Tak, Oczywiście
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?: 13/14-19
ile godzin spędzisz na duty?: 4-6 zależy jak zarabiam to nie jestem
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5) 10

Offline

#14 2018-05-19 17:04:16

LegitNyy
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-19
Liczba postów: 3
WindowsChrome 66.0.3359.181

Odp: Tu piszemy podania

Wiek: 13
Imie: Miłosz
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ) 8
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 ) 10
Dlaczego ty?: Ogarniam forum, serwer. Lubię pomagać.
Cos o sobie: Siema! Jestem Miłosz, podaję się pod nickiem LegitNyy Official lub LegitNyy. Pochodzę z województwa Śląskiego, dokładniej z miasta Bielsko-Biała. Interesuję się pożarnictwem, informatyką oraz zarządzaniem. Należę do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej Kamienica. Chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej.
Posiadasz discorda?: Posiadam komunikator Discord
Bedziesz aktywny na serwerze?: Będę aktywny na serwerze
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?: W tygodniu pod wieczór a w weekend różnie.
ile godzin spędzisz na duty?: Ciężko mi jest to określić, dużo.
ilośc przegranych godzin na serwerze: Wiem, że mało bo dopiero wbiłem, 120 minut i ciągle rośnie.

Pozdrawiam, LegitNyy

Offline

#15 2018-05-20 13:41:50

Innocent
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-20
Liczba postów: 2
WindowsChrome 64.0.3282.140

Odp: Tu piszemy podania

Wiek: 17 lat
Imie: kacper
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze: 10
Doswiadczenie z Moderacja na forum: 8
Dlaczego ty?: Otóż dlatego ja ponieważ jestem osobą doświaczoną na ten randze. Byłem kiedyś na kilku serwerach w administracji na tej, a
czasem wyższej randze i sobie całkiem dobrze radziłem. Od momentu gdy staję się kimś więcej niż tylko graczem serwera
staram się reprezentować serwer oraz swoją osobę jak najlepiej tylko potrafię. Gracze zawsze otrzymywali ode mnie dużo
pomocy i nie było problemu z wykonywaniem prze zemnie powierzonych mi obowiązków. Potrafię się przystosować do rozkazów
osób wyżej osadzonych ode mnie i staram się nie sprawiać swoją osobą w administrajci problemów. Ranga prze zemnie nie
byłaby wykorzystywana do celów prywatnych, takich jak, np. teleportowanie się z miejsca, w miejsce co miałoby na celu
ułatwienie mi rozgrywki. Do graczy podchodziłbym z dystansem aby mieli i oni o mnie dobre zdanie. Jestem bardzo pracowity
co jest plusem w przypadku tej rangi, ponieważ często potrafię zakończyć pracę i iść wykonywać reporty aby gracze długo
nie czekali na naszą pomoc i byli zadowoleni z szybkiego reagowania na ich zgłoszenia.
Cos o sobie:  Witam nazywam się Kacper, mam 17 lat, mieszkam w Janiewicach i chodzę do 2 klasy szkoły średniej. Na co dzień interesuję się grą w piłkę nożną, enduro oraz e-sportem. Zawsze po szkole śmigam sobie crossem z 2 braćmi 1 kuzynem oraz 3 kolegami. Jeździmy, ponieważ warunki nam do tego sprzyjają. W weekendy zawsze z kolegami oraz rodzeństwem jednym o rok drugim o dwa lata młodszym oraz większą ekipa gramy w piłkę nożną na orliku, bądź na normalnym boisku. Ze świata e-sportu najbardziej interesuję się grą CS:GO. Jest to gra w sam raz stworzona dla mnie oraz na moje umiejętności. Od roku z ekipą trenujemy, gramy, itp. Ostatnio nie daleko mojego domu były zawody CS:GO i przyszło ok. 9 drużyn całkiem dobrych. Szczerze liczyliśmy na 3-4 miejsce. Co się okazało, rok treningu nie poszedł na marne, ponieważ zajęliśmy pierwsze miejsc. Bardzo się ucieszyliśmy z tego powodu, ponieważ nie spodziewaliśmy się tego miejsca, lecz byliśmy drużyną, z najlepszymi rangami bo było aż 4 globali i jeden lem (Orzełek). Lecz to były tylko zawody można powiedzieć powiatowe, ponieważ każdy z obrębu powiatowego zawitał. Niestety, lecz musiałem opuścić swoją drużynę, z którą byłem bardzo związany i dobrze nam się grało, ponieważ wyjechałem do Frakcji, a tam nie mam jak z nimi się spotykać, nie mam jak z nimi trenować. Oderwaniem dla mnie od świta wirtualnego jest sport, w który wkładam dużo wysiłku fizycznego oraz psychicznego. Mianowicie Street-Workout. Może na początku wyjaśnię od razu na czym to polega, otóż są to treningi coś w podobie treningów na siłowni, lecz tutaj z wykorzystaniem własnej masy ciała, czyli, np. pompki, dipy, podciągnięcia, plancze (Nie wiem jak się dokładnie to pisze) etc. Jest to bardzo wysiłkowy sport, lecz można się wielu rzeczy nauczyć i ładnie zrobić sylwetkę. Ja jestem świeży w tym sporcie, lecz za jakiś rok jak nabiorę dużo siły, jeszcze więcej niż mam przyjadę do polski, po czym pojadę na zawody. Szans raczej dużych miał nie będę, lecz ostatnio tym zacząłem się pasjonować i mam zamiar się rozwijać w tym dalej. Ostatnio zmieniłem miejsce zamieszkania z Polski na Francję, kiedyś jak byłem młodszy jeździłem do tego kraju, lecz nie pozwiedzać tylko na 2 dni i spowrotem, a teraz gdy mam więcej czasu na to aby sobie tam pozwiedzaić, dokładnie zapoznać wszystkie miejsca itp. Jest to jeden z lepszych kraji, który nadaje się na wyjazd na wakacje. Miasto w, którym mieszkam to Saint-Tropez, jest to bardzo piękne miasto, które rocznie jest odwiedzane przez setki tysięcy turystów. Język francuski umiem w skali 6/10, nie jest to duży mnożnik, lecz nadal się uczę i dogadać się potrafię nawet z taką skalą opanowanego języka jaki mam w tym momencie, trochę trudniej z akcentowaniem, lecz wszystkiego człowiek się nauczy.
Posiadasz discorda?: iestety nie, lecz posiadam TS oraz Mumble.
Bedziesz aktywny na serwerze?: Tak.
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?: Zależy w dni wolne będę rano oraz wieczorem, lecz najczęściej będę widywany wieczorkami, ponieważ wtedy mi się dobrze gra w MTA.
ile godzin spędzisz na duty?: Praktycznie cały swój czas, często potrafię zrezygnować z pracy aby udzielić pomocy graczom serwera.
ilośc przegranych godzin na serwerze: 2 h lecz stale rośnie, ponieważ jeśli serwer mi się podoba to potrafię strasznie długo na nim siedzieć, a w tym przypadku tak właśnie jest.

Offline

#16 2018-05-20 18:29:54

Kamil
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-20
Liczba postów: 2
WindowsChrome 66.0.3359.181

Odp: Tu piszemy podania

Wiek:14
Imie:Kamil
Doswiadczenie z Moderacja na serwerze ( 0 - 10 ) 10
Doswiadczenie z Moderacja na forum ( 0 - 10 ) 8
Dlaczego ty?:Co prawda nie przegrałem dużo godzin na serwerze ale polubiłem go.Chciałbym mu pomóc w swój sposób pozapraszać trochę ludzi serwer na pewno ma to coś co lubię.Lubię pomagać graczom sprawia mi tą przyjemność.Mam dosyć duże doświadczenie no i po prostu przydam się.
Cos o sobie:Jestem Kamil mam 14 lat interesują mnie głownie Militaria oraz Systemy grzewcze.Lubię grać w przeróżne gry w tym Gta:sa mta zacząłem przygodę z gta:sa w wieku 3-4 lat brat pokazał mi grę [Bardziej oglądałem niż grałem].Póżniej tata kupił Gta:4 w które się ostro wkręciłem no i póżniej już z własnej kieszeni kupiłem Gta:5 w dzień premiery w które też się wkręciłem.Ale teraz powróciłem do Gta:sa tylko Multi Player.W mojej karierze byłem liderem ASA-Wojska SFPD-Policji oraz Rconem serwera.I to w sumie tyle.
Posiadasz discorda?:Tak
Bedziesz aktywny na serwerze?:Tak
W ktorych godzinach bedziesz grał na serwerze?:13-16 do 22
ile godzin spędzisz na duty?:Raczej wszystkie.
ilośc przegranych godzin na serwerze: (F5):121 minuty Będzie większe [dblpt]D

Offline

#17 2018-05-20 21:48:01

Kellus
Ly9tJjp.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 29
Windows 7Chrome 66.0.3359.181

Odp: Tu piszemy podania

Dostaje sie: Kamil, Kacper, ExtaSS, Kubiczek, Sponsor

Nie poddawać się patrzeliśmy na opinie graczy i aktywność, tak po za tym. jeżeli chcecie być tym moderatorem grajcie wiecej na serwerze i pomagajcie np. oprowadzajcie graczy, nie poddawac sie bedzie jeszcze wiele rekrutacji a mod to nie taki że może wszystko, odrazu tłumacze kto sie nie dostał piszcie dalej podania pomagajcie graczą i wiecej grajcie na serwerze to napewno zdobędziecie ta range w nastepnych rekrutacjach Nie poddawać sie popracujcie tez nad ortografia i poziomem komend itp i grajcie z humorem na serwie [sred])


Właściciel Kellus pozdrawia [dblpt])
Nie zawsze mam czas, wiec pisz tu a napewno to rozpatrzymy! [dblpt])
zmien-ten-avatar-bo-sie-na-mnie-patrzy-pl-000000

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ubpls - unstoppable - wwe-f - rybacyprzyszow - artofwrestling