WaterLife - Forum

Witamy na Forum WaterLife!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-05-20 13:50:28

Innocent
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-20
Liczba postów: 2
WindowsChrome 64.0.3282.140

Rekrutacja na lidera TSA

Wiek: 17 lat
Imię: kacper
Nick: Innocent
Login: Innocent
UID: Będzie on zbędny do wyników.
Czy posiadasz doświadczenie w owej frakcji z innych serwerów?: Tak owszem.
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak.
Czy posiadasz komunikator głosowy Teamspeak 3 oraz skype? (wymagane przynajmniej jedno): Mam to i to lecz do skype zapomniałem pasów i już nie jest prze zemnie używane.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Witam nazywam się Kacper, mam 17 lat, mieszkam w Janiewicach i chodzę do 2 klasy szkoły średniej. Na co dzień interesuję się grą w piłkę nożną, enduro oraz e-sportem. Zawsze po szkole śmigam sobie crossem z 2 braćmi 1 kuzynem oraz 3 kolegami. Jeździmy, ponieważ warunki nam do tego sprzyjają. W weekendy zawsze z kolegami oraz rodzeństwem jednym o rok drugim o dwa lata młodszym oraz większą ekipa gramy w piłkę nożną na orliku, bądź na normalnym boisku. Ze świata e-sportu najbardziej interesuję się grą CS:GO. Jest to gra w sam raz stworzona dla mnie oraz na moje umiejętności. Od roku z ekipą trenujemy, gramy, itp. Ostatnio nie daleko mojego domu były zawody CS:GO i przyszło ok. 9 drużyn całkiem dobrych. Szczerze liczyliśmy na 3-4 miejsce. Co się okazało, rok treningu nie poszedł na marne, ponieważ zajęliśmy pierwsze miejsc. Bardzo się ucieszyliśmy z tego powodu, ponieważ nie spodziewaliśmy się tego miejsca, lecz byliśmy drużyną, z najlepszymi rangami bo było aż 4 globali i jeden lem (Orzełek). Lecz to były tylko zawody można powiedzieć powiatowe, ponieważ każdy z obrębu powiatowego zawitał. Niestety, lecz musiałem opuścić swoją drużynę, z którą byłem bardzo związany i dobrze nam się grało, ponieważ wyjechałem do Frakcji, a tam nie mam jak z nimi się spotykać, nie mam jak z nimi trenować. Oderwaniem dla mnie od świta wirtualnego jest sport, w który wkładam dużo wysiłku fizycznego oraz psychicznego. Mianowicie Street-Workout. Może na początku wyjaśnię od razu na czym to polega, otóż są to treningi coś w podobie treningów na siłowni, lecz tutaj z wykorzystaniem własnej masy ciała, czyli, np. pompki, dipy, podciągnięcia, plancze (Nie wiem jak się dokładnie to pisze) etc. Jest to bardzo wysiłkowy sport, lecz można się wielu rzeczy nauczyć i ładnie zrobić sylwetkę. Ja jestem świeży w tym sporcie, lecz za jakiś rok jak nabiorę dużo siły, jeszcze więcej niż mam przyjadę do polski, po czym pojadę na zawody. Szans raczej dużych miał nie będę, lecz ostatnio tym zacząłem się pasjonować i mam zamiar się rozwijać w tym dalej. Ostatnio zmieniłem miejsce zamieszkania z Polski na Francję, kiedyś jak byłem młodszy jeździłem do tego kraju, lecz nie pozwiedzać tylko na 2 dni i spowrotem, a teraz gdy mam więcej czasu na to aby sobie tam pozwiedzaić, dokładnie zapoznać wszystkie miejsca itp. Jest to jeden z lepszych kraji, który nadaje się na wyjazd na wakacje. Miasto w, którym mieszkam to Saint-Tropez, jest to bardzo piękne miasto, które rocznie jest odwiedzane przez setki tysięcy turystów. Język francuski umiem w skali 6/10, nie jest to duży mnożnik, lecz nadal się uczę i dogadać się potrafię nawet z taką skalą opanowanego języka jaki mam w tym momencie, trochę trudniej z akcentowaniem, lecz wszystkiego człowiek się nauczy.
Dlaczego mamy ciebie wybrać?: Ponieważ jestem osobą doświadczoną na tym stanowisku. Byłem na większym serwerze gdzie grało ponad 100 graczy liderem TSA i dobrze mi się powodziło. Byłem dobrym, miłym liderem, z którym można było porozmawiać na wszystkie tematy, lecz zarazem byłem konsekwentny aby gracze wiedzieli od czego jest lider i jakie ma prawo i żeby nie było odwalania we frakcji, w której moja osoba jest liderem. Mam duże doświadczenie co do robienia egzaminów. Jednym słowem prowadzenie frakcji to dla mnie tak naprawdę nic, ponieważ byłem już liderem tyle razy, że tego się nie da zliczyć dlatego też jestem straszenie doświadczony na tej posadzie.
Co byś chciał wprowadzić do TSA/Korporacji Taksówkarskiej?: Jak na razie nic, ponieważ nie wiem co jest i zarazem nie mogę udzielić odpowiedzi na to pytanie, lecz jedno wiem na pewno, taksówkarze którzy by w tej frakcji pracowali nie byli by rozwydrzeni i można by było na nich liczyć.
Coś od ciebie: Mam nadzieje, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Podpis: Innocent

Na koniec z góry pragnąłbym przeprosić, że piszę to jako oddzielny wątek, lecz normalna rekrutacja została zamknięta, a mi zależy na tej posadzie, pozdrawiam Innocent.

Ostatnio edytowany przez Innocent (2018-05-20 13:52:24)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
avatarworld - magicforum - wwe-f - ubpls - villageberry