WaterLife - Forum

Witamy na Forum WaterLife!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-05-10 18:10:27

Kellus
Ly9tJjp.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 29
Windows 7Firefox 59.0

Rekrutacja na lidera SAPD

Wymagania:
Minimalny wiek - 13 lat - możliwe mniej, lecz z rozmową kwalifikacyjną.

Dobrze rozwinięty poziom RP.

Wysoka aktywność.

Posiadanie TeamSpeak'a3 wraz z mikrofonem.

Przeciętny poziom ortografii.

Dobra umiejętność kierowania pojazdem na kat. B.

Połączenie konta z panelem przez autoryzacje.

Nienaganna opinia.


Wzór:

Nick:
Wiek:
Staż na serwerze:
Ile Spędzasz czasu na gre?:
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań):
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań)
Umiejętności jazdy:
Umiejętności strzelania:
Umiejętności odgrywania akcji RP:
Znajomość ortografii:
Czy posiadasz Ts3?:
Akceptujesz regulamin?:
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?:
Nick osoby polecającą frakcję:
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji):
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10)
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me):

Podania robione na "odwal się" będą z góry odrzucane.

Wiadomość dodana po 34 min 21 s:
Nick: Kellus
Wiek: 14
Staż na serwerze: 266 ( powieksza sie )
Ile Spędzasz czasu na gre?: 8-11h
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań): Dużo spędzam na serwerze czasu jako administrator, ale też znajde czas na służbe a tak ogółem myśle że jestem dobry w te klocki, często byłem liderem w SAPD, mam swoje materiały szkoleniowe itp. tak po za tym, bede spędzał na służbie okolo 3h-4h ( może troche wiecej ).
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań) Witam jestem Kamil, znajduje sie na tym serwerze jako Właściciel, znajde czas napewno na sluzbe, interesuje sie informatyką, pogotowiem, i policją, spoiler: Lubie kebaby, Jestem miłym spokojnym człowiekiem mam 13 lat, mam swoje materiały szkoleniowe itp. bardzo często jestem na serwerach liderem SAPD,SAMC [dblpt])
Umiejętności jazdy: 9/10
Umiejętności strzelania: 9/10
Umiejętności odgrywania akcji RP: 9/10
Znajomość ortografii: 9.5/10
Czy posiadasz Ts3?: Tak
Akceptujesz regulamin?: Tak
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?: Tak
Nick osoby polecającą frakcję: Brak
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji): Brak ostatniej frakcji.
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10) 9.5
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me): /me wyciąga z pasa taktycznego kajdanki po czym zakuwa podejrzanego, /me wykonuje RKO 30:2, /me wyciąga poszkodowanego z auta, /me wyciąga pachołki z auta po czym je rozstawia na ulicy oddzielnie barierkami, /me wyciaga paralizator po czym strzela nim w podejrzanego


Właściciel Kellus pozdrawia [dblpt])
Nie zawsze mam czas, wiec pisz tu a napewno to rozpatrzymy! [dblpt])
zmien-ten-avatar-bo-sie-na-mnie-patrzy-pl-000000

Offline

#2 2018-05-10 19:35:15

Damianek
Id8lBCZ.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 3
AndroidChrome 54.0.2840.68

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Nick:Damianek
Wiek:15
Staż na serwerze:100(powiększa się)
Ile Spędzasz czasu na gre?:1~2godziny
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań):
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań)
Umiejętności jazdy:Bardzo dobry kierowca,Dobrea rp
Umiejętności strzelania:Bardzo dobre w pupgu jestem rank 1/2
Umiejętności odgrywania akcji RP:dobry
Znajomość ortografii:dobra
Czy posiadasz Ts3?:tak
Akceptujesz regulamin?:tak
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?:tak
Nick osoby polecającą frakcję: brak
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji):brak frakcji ostatniej
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10)
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me): Daje dokumenty, odbiera,odbieram,wyjmuje alkomat,wyjmuje kajdanki

Offline

#3 2018-05-10 20:13:00

Erni55
Id8lBCZ.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 13
Windows 7Chrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Nick: Erni55
Wiek: 15 (rocznikowo)
Staż na serwerze: Od początku pierwszej edycji
Ile Spędzasz czasu na gre?: zależy od dnia ale min 2h
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań): Myślę, że nadaje się na lidera SAPD, ponieważ bywałem już w tej frakcji a dość wysokim poziomie. Znam się na przepisach i umiem ortografię na dość dużym poziomie. Jestem uparty więc jak ktoś ucieka zawsze gonię go do końca. Lubię pomagać ludziom w potrzebie. Lubię uczyć innych więc jako lider będę robił wiele szkoleń.
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań) Mam na imię Ernest mam prawie 15 lat i mieszkam na śląsku. Jestem Otaku czy też jak to nie którzy nazywają mangozjebem. Moim ulubionym zajęciem jest oglądanie anime. Oprócz anime interesuje się Japonią i językiem Japońskim. Jak większość osób w tym wieku lubię grać w gry i jedną z gier w jakie gram jest mta.
Umiejętności jazdy: 9/10 byłem liderem TSA wiele razy i nikt nie narzekał ale daje 9 bo myślę, że nikt nie jeździ idealnie
Umiejętności strzelania: 7/10
Umiejętności odgrywania akcji RP: 9/10
Znajomość ortografii: 8/10
Czy posiadasz Ts3?: Tak
Akceptujesz regulamin?: Tak
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?: Tak
Nick osoby polecającą frakcję: Kellus
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji): TSA na ostatniej edycji
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10) 8-10 (byłem vice liderem PSP na serwerze Poland Life i kilka razy w SAPD na pierwszych edycjach GoLife)
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me): Wyciąga kajdanki i skuwa podejrzanego, odbiera dokumenty, oddaje dokumenty, przeszukuje podejrzanego, Przystępuje do cyklu RKO 30:2 do czasu pojawienia się ratowników medycznych (dodatkowo /doo) puls jest oddech też, drzwi zamknięte/otwarte


JxR7tCN.png

Offline

#4 2018-05-12 14:39:28

Ko3or1337
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 59.0

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Nick:Ko3or1337
Wiek:17
Staż na serwerze:Dzisiaj wbiłem [dblpt]D
Ile Spędzasz czasu na gre?:4-5h
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań):Chodze do szkoły policyjnej znam się na tym jestem dojrzały i sprawiedliwy na pewno się na mnie nie zawiedziecie i będę dobrze sprawował się na liderze [dblpt])
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań) Mam na imie Kacper. Chodzę do szkoły Policyjej . Interesuje się prawem i  motoryzacją. Uwielbiam grać w kosza
Umiejętności jazdy: 9/10
Umiejętności strzelania:10/10
Umiejętności odgrywania akcji RP:10/10
Znajomość ortografii:10/10
Czy posiadasz Ts3?:Tak
Akceptujesz regulamin?:Tak
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?:Tak
Nick osoby polecającą frakcję:Nikt
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji):zadna
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10) 10\
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me): /me Odbieram dokumenty od Kierowcy. /me Zakuwam z kajdanki /me Sprawdzam  trzeźwośc /me sprawdzam stan pojazdu . /me Sprawdzam stan gaśnicy .

Offline

#5 2018-05-12 15:37:12

KasperskyYT
Ly9tJjp.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 6
WindowsChrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Nick: Kasper
Wiek: KasperskyYT
Staż na serwerze: Od Kupienia Serwera
Ile Spędzasz czasu na gre?: 1 do 6h
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań): Kocham to co oni robia i to szanuje. Moim Hobby Jest to ratownictwo I kocham to.Chciałbym Zobaczyc jak to jest byc liferem SAPD na Takim Fajnym Serwie. Kocham Kellusa I jak Bym Był liderem dostał by V-Lidera
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań) Mam na Imie Kacper lat 14. Pasjonuje Sie ratownictwem i Sklejaniem Modeli. SAPD Lubie Poniewac jest to Ciężka i wyczerpujaca praca w mundurze nawet w ciepłe dni. W przyszłosci Chciałbym zostaj jednym z nich. Chodze Na sspotkania z Policja i są fajne
Umiejętności jazdy: Bardzo Dobra
Umiejętności strzelania: Dobra
Umiejętności odgrywania akcji RP: Bardzo Dobra
Znajomość ortografii: Znam Ortografie Czasami sie myle jak pisze bo nie widze klawiszy bo mam klawiature wsunieta pod biurko
Czy posiadasz Ts3?: TAK
Akceptujesz regulamin?: TAK
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B? : TAK
Nick osoby polecającą frakcję: Kellus
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji):  SAPD I PSP na starej edycj serwera GoLife
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10) 10
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me): /me Poprosze Dokumenty, /me Otwiera Komputer Policyjny Poczym Sprawdza Dane Z Dowodó, /me Wypisuje Mandat poczym podaje długopis i Dae do podpisania. /me Otwiera Bgaznik Poczym Sprawdza Zawartosc, /me Zakuwa w Kajdanki


Właściciel KasperskyYT Pozdrawia

Offline

#6 2018-05-12 16:55:41

kochamanime
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 4
WindowsChrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Nick: kochamanime
Wiek: 18
Staż na serwerze: 1 dzień
Ile Spędzasz czasu na gre?: 5-6h
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań):Otóż mam doświadczenie w tejże frakcji byłem już na wielu serwerach w tej frakcji na stanowisku lidera oraz v-lidera.Potrafię dobrze dowodzić ludźmi oraz nawet największego ignoranta potrafię nauczyć dyscypliny oraz poprawnego zachowania.Mam kilka żelaznych zasad których jak ja jestem liderem nie można łamać najważniejszą z nich jest Nigdy nie odmawiać pomocy dlatego też będę wkuwał im to na tyle długo że nawet bogatemu dadzą ostatnie grosze.Jestem także doświadczony z posadą lidera więc nie będzie to problemem.Gram w GTA:SA 6 rok już więc tajne pomieszczenia jak i skrytki nie będą mi obce a także podzielę się z innymi moją wiedzą.Potrafię być także bardzo rygorystyczny lecz często jestem bardzo miły więc jak ktoś coś przeskrobie to nie będę się na niego bógwie jako jak tylko spokojnie się go zapytam dlaczego tak zrobiłeś.Podsumowując Jestem osobą ogarniętą oraz z doświadczeniem z wyważoną umiejętnością dowodzenia ludzi
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań) Mam na imię Piotrek mam 18 lat mieszkam w Polsce lecz jestem Niemcem dlatego mam na 2 imię Hans.Jestem kapitanem drużyny siatkarskiej oraz lubię grać w wolnej chwili w kosza.Mam dziewczynę o imieniu Patrycja, mam 2m wzrostu oraz jestem leworęczny.Uwielbiam nie nie kocham anime jak widać po moim nicku.Jestem osobą pełną poczucia humoru.Interesuję się samochodami z czasów PRL-u.Miałem kiedyś koteła o nazwie Kieł ale został uśpiony 2 tyg temu.Wolnymi chwilami lubię sobie pomajsterkować w drewnie ( jakąś kaczuche z drewna tam zrobie ).Uwielbiam także siatkówkę te uczucie gdy ścinasz piłkę i widzisz ich minę z niedowierzaniem to jest coś pięknego.
Umiejętności jazdy: Spore gram w GTA:SA 6 lat wiec przestrzegam przepisów oraz znam różne manewry
Umiejętności strzelania: byłem w top 10 na pewnym serwerze dla strzelania ( grało na nim dziennie ok 160-180 osób )
Umiejętności odgrywania akcji RP: mam doświadczenie z Rp z takich frakcji jak : SAMC PSP no i oczywiście SAPD więc jak mam oceniać w skali 0/10 to dam sobie 9
Znajomość ortografii: 9
Czy posiadasz Ts3?: TAK
Akceptujesz regulamin?: TAK
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?: TAK
Nick osoby polecającą frakcję: NIKT
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji): na serwerze żadna lecz na innych ( obecnie w ASA ( wojsko ) SAMC ( medyk ) SAPD ( POLICJA ) )
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10) 9
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me):
/me puka w szybę dając jasny znak by kierowca ją obniżył
/me prosi o dokumenty
/me laczy cie z centralą i prosi o sprawdzenia nicku ( nick gracza )
/do nie jest karany/jest karany
/me wyciaga alkomat
/me prosi o dmuchniecie
/do nie wykryto alkoholu we krwi/wykryto
/me chowa alkomat
/me

Offline

#7 2018-05-12 17:32:31

Fivi
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 60.0

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Nick: Fivi.
Wiek: Mam 14 wiosen, lecz 14 lat skończę dopiero w październiku.
Staż na serwerze: Od dzisiaj.
Ile Spędzasz czasu na gre?: Zależy ile nauki itd, czy mam cos w dany dzień do załatwienia.
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań): Jestem ogarniętym chłopakiem, lubię pracować w grupie. Wniosę miłą atmosferę we frakcji, mam doświadczenie w liderstwie. Lubię pomagać innym, sprawdzać podania itd. W SAPD mam doświadczenie, poniewaz byłem w SAPD na Liderze, Viceliderze itd na kilku podobnych serwerach. Kocham po prostu tą frakcja, frakcja jest po prostu zarąbisty, interesuję się służbami mundurowymi.
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań) Mam na imię Piotr, posiadam 14 wiosen. Jestem dobry z ortografii, najlepszy z klasy. Chodzę do 7 Klasy Szkoły Podstawowej, mam nawet dobre stopnie z różnych przedmiotów. Swoja Ortografię w skali od 1 do 10 oceniam na 9, gdyż po prostu nie popełniam rażących błędów. Lubię Placki, i pomarańcze XD.
Umiejętności jazdy: Tak w skali od 1/10 to 8.
Umiejętności strzelania: 8.
Umiejętności odgrywania akcji RP: No tak 7-8.
Znajomość ortografii: No to myślę, że 9.
Czy posiadasz Ts3?: Tak.
Akceptujesz regulamin?: Tak.
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?: Tak.
Nick osoby polecającą frakcję: Nikt.
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji): Tutaj żadna ale na innych byłem w SAPD, SAMC, itd.
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10): To jest takie 9.
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me):
/me Sprawdza dokumenty
/me Dokumenty zgadzają się.
/me Wyciąga alkomat.
/me Prosi Kontrolowanego o dmuchnięcie.
/me Wykryto alkohol we krwi/nie wykryto.

Offline

#8 2018-05-12 17:44:17

Kogas
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 52.0.2871.99

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Kod: 930F200ADBC8CDB84255D256370EB193
Nick: Kogas
Wiek: 14 lat
Staż na serwerze: Nowy gracz
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań):  Lubie grać RP szczególnie w SAPD. Chce mieć zajęcie siedząc na służbie.  Myślę że się nadam na tą frakcję.Dlatego że kiedyś byłem policjantem i całkiem dobrze mi idzie.W innej frakcji się nie widzę. Mam dużą styczność z policją ponieważ mieszkam obok niej .jak mnie przyjmiecie to będę pomagał, służył, chętnie będę starał się coś od siebie dodać na serwer.
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań) Nazywam się Hubert. Mam 15 lat i przeszedłem do III klasy szkoły średniej. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich czarnych włosach . Mam brązowe oczy. Zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje,gdy ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby.Gram często w mta i też zawsze rekrutuje na innych serwerach do SAPD ponieważ jest ona moją najulubieńszą pracą i zawsze gdy jest to możliwe rekrutuje na innych serwerach Do SAPD .Lubię grać jako SAPD.
Umiejętności jazdy: 10/10 ;3
Umiejętności strzelania: 9/10
Umiejętności odgrywania akcji RP: 9,5/10
Znajomość ortografii: 10/10
Czy posiadasz Ts3?: tak
Akceptujesz regulamin?:  Tak
Czy masz autoryzowane konto z panelem na forum?: nie rozumiem o co chodzi [dblpt]( nikt mi nie wytłumaczył.
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?: tak.
Nick osoby polecającą frakcję: brak
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji): brak
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10) 10/10
Akcja RP(Minimum 15 użyć akcji /me): /me stać tu SAPD zjedz na pobocze i zaciągnij ręczy. /me witam tu <ranga> SPD hubixd123 znany powód zatrzymania? /me chce pan jail czy mandat /me dziś dostaje pan tylko upomnienie /me dostaje pan mandat w wysokości <kwota>/me dziękuję to tyle na dziś dowidzenia
Mam nadzieję że gdy się dostanę to będę doskonałym  [dblpt]angel[dblpt] stróżem [dblpt]angel[dblpt] prawa.
Pozdrawiam
Kogas

Offline

#9 2018-05-12 19:44:49

Majsterek
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 1
WindowsChrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Nick: Majsterek
Wiek: mam 13 Lat
Staż na serwerze: Od zamknięcia serwera ( czyli jak były prace na serwerze )
Ile Spędzasz czasu na gre?: Mogę spędzać dużo czasu czyli 5/6h
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań):  Ja dlatego iż Mam wysoki poziom RP i Dlatego jak zostanę liderem Frakcja będzie miała kulturę. Samo dyscyplinę i zabawę ( Zeby poprawić im humor ale zabawę do swoich granic). Ja dlatego jeszczę że Lubię pomagać rozwiązywać problemy I dlatego ja Że jak będzie jakaś kłótnia to zareaguję bo Mam na to wywalone co ktoś o mnie sądzi nie łatwo mnie sprowokować i jeśli bym został liderem frakcja by Miała bardzo wysoki, i znany poziom RolePlay na serwerze ponieważ byłem w tej frakcji w LSPD na DevGaming byłem doświadczonym funkcjonariuszem jako Police Officer III+ Jestem osobą rozsądną wyrozumiałą i zgraną frakcją/ekipą i będom zgranom Komendom  Wojewódzką/Ogólną w San Andreas Police Department w Los Santos Police Department Czyli główną komendą Policji Będę tam dobrze funkcjonować i nie będzie na mnie skarg, będe dla innych Wzorem do naśladowania, Dowódcą(Jeśli nim zostanę) Policjanci się do mnie przywiążom i to Obiecuję, jeśli zostane Generalnym Inspektorem w San Andreas Police Department.
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań): Cześć, jestem Andrzej jestem miły, kulturalny, pomocny wyrozumiały cierpliwy lubię pomagać pracować w grupię Jestem dojrzały Interesuję się Policją, Strażą pożarną Mam dobry charakter uprzejmy i nie jestem osobą która NP. Taranuje, Wyzywa, Reportuje bez powodu, Raczej wolę pomagać, Oprowadzać. Interesuję się: Informatyką, programistyką, Dziewczynami (; Dużo czasu mogę spędzać na serwerze i na Komputerze.
Umiejętności jazdy: 8,6/10
Umiejętności strzelania: 9/10
Umiejętności odgrywania akcji RP: 10/10
Znajomość ortografii: 8,5 ( Mam dyslekcję czy tam dysgrafie nie pamiętam)
Czy posiadasz Ts3?: Tak, posiadam
Akceptujesz regulamin?:  Mimo iż go niema Jak zostanę Gen Ins. Go napiszę (Ale tak akceptuję)
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?: Tak
Nick osoby polecającą frakcję: Majsterek (cyzli ja)
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji): Żadna
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10) : 10
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me): Witam, Generalny Inspektor  Majsterek - Komenda Główna Policji LS/LV/SF/SA. Poproszę pańskie dokumenty, OC, AC, i Prawojazdy. Loguję się do bazy danych, ./do Karany? ./do Zabierane prawojazdy?, ./do Poszukiwania?. ./me wyciąga alkomat i przykłada do ust (proszę dmuchac przez 5 sek). (czat frakcyjny) 10-1 Generalny Inspektor Zgłasza wyjazd na Patrol (zmyślony kod radiolki) 36-76 Odbiór.

Offline

#10 2018-05-12 22:56:32

kubson33
8C14XiM.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 11
WindowsOpera 52.0.2871.99

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Nick:kubson33
Wiek:17 lat
Staż na serwerze:30 minut
Ile Spędzasz czasu na gre?:6 lub 9 godzin
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań):Dlaczego ja? Ponieważ bardzo dobrze ogarniam tą frakcję i bardzo dobrze odgrywam RP.Dużo razy byłem liderem Frakcji SAPD.Mam bardzo duże doświadczenie w tej frakcji.Potrafię robić dużo szkoleń dla A-SAPD i dużo spotkań.Myślę że zasługuję na stanowisko lidera SAPD ponieważ jestem miłym i spokojnym graczem.Od kiedy byłem liderem SAPD na innym serwerze to zawsze sobie radziłem z obowiązkami Lidera.Myślę że to ja powinienem zostać liderem tej frakcji.Znam bardzo dobrze przepisy ruchu drogowego i oglądam różne filmy typu kryminalnych.Frakcja SAPD bardzo mnie kręci.Bardzo proszę o dobrze rozpatrzenie mojego podania i wybrania mnie na lidera.Jeżeli się a dostanę nigdy was nie zawiodę.Bardzo się staram żeby być liderem tej frakcji.Mój wiek 17 lat i myślę że szukacie doświadczonego lidera SAPD. Dziękuję za głos.
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań): Mieszkam w województwie Małopolskim, dokładniej rzecz nazywając bliskie okolice Kraków. Moim naczelnym zainteresowaniem są podróże, które często realizuje, najchętniej do ciepłych krajów, ale zimą też jest ciekawie. W wolnych chwilach, gdy tylko oderwę się od komputera lubię pojeździć rowerem, lub pobiegać pośród drzew. Od jakiegoś czasu zainteresowało mnie niebo, nawet nie wiecie ile można Sobie ułożyć z jednego zbioru gwiazd. Jeśli chodzi o mnie. Jestem osobą pogodną, lubię poznawać nowe osoby. Gdy widzę, że jest jakiś niepokój/nienawiść nie mogę nie zareagować, co czasami przeradza się w wadę. Staram się zachowywać odpowiednio do grona w którym obecnie jestem. Udzielałem się w niejednej akcji charytatywnej. Pomoc bezinteresowna daję mi największą satysfakcję, niezależnie od relacji między mną a tą osobą. Jeśli chodzi o zachowanie nie mam z nim problemów. Wiec tak podstawy mam na imię Damian,mój wiek to 17 lata i pochodzę z woj,Małopolskiego.W życiu prywatnym zajmuje się transportem po naszym pięknym kraju.W wolnym czasie lubię składać różne modele pojazdów i także zwiedzać.Interesuje się sportem i rożnymi służbami.To teraz tak krótko o moim charakterze jestem osobą otwartą. potrawie się bawić i wygłupiać lecz potrawie zachować powagę kiedy taka jest wymagana. Także dopasowuję się do grona ludzi z którymi gram.Lubie poznawać nowych i ciekawych ludzi. Nie łącze gry z życiem prywatnym.Szybko się uczę nowych rzeczy.Mam dystans do siebie.A resztę mojego charakteru trzeba poznać .
Umiejętności jazdy:10/10
Umiejętności strzelania:10/10
Umiejętności odgrywania akcji RP:10/10
Znajomość ortografii:10/10
Czy posiadasz Ts3?:tak
Akceptujesz regulamin?:tak
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?:tak
Nick osoby polecającą frakcję:kubson33
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji):brak
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10)10/10
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me):/me puka do drzwi zatrzymanego,
/me sprawdza dane oraz AC zatrzymanego,
/me idzie z dokumentami do radiowozu,
/me sprawdza dane w komputerze,
/me zabiera dokumenty i idzie do zatrzymanego,
/me sprawdza bagażnik w samochodzie zatrzymanego,
/me sprawdza stan techniczny pojazdu,
/me wyciąga alkomat,
/me sprawdza ilość % alkoholu,
/me oddaje dokumenty zatrzymanemu.

Offline

#11 2018-05-13 20:46:03

Mirox
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-13
Liczba postów: 2
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Nick:Mirox
Wiek:15
Staż na serwerze:1dzien
Ile Spędzasz czasu na gre?:4godziny
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań):Myślę, że nadaje się na lidera SAPD, ponieważ bywałem już w tej frakcji a dość wysokim poziomie. Znam się na przepisach. Lubię pomagać ludziom w potrzebie. Lubię uczyć innych więc jako lider będę robił wiele szkoleń.
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań) Mam na imię Daniel mam prawie 15 lat. Jestem Otaku czy też jak to nie którzy nazywają mangozjebem. Moim ulubionym zajęciem jest granie w pilke nożną. Oprócz piłki nożnej interesuje się piłką siatkową. Jak większość osób w tym wieku lubię grać w gry i jedną z gier w jakie gram jest mta.
Umiejętności jazdy:9/10 byłem kiedyś w tsa i nik nienazekał jak jezdze jezdze dobrze ale nikt niejezdzi ideatnie i dlatego 9/10.
Umiejętności strzelania:9,5/10
Umiejętności odgrywania akcji RP:/9/10
Znajomość ortografii:9/10
Czy posiadasz Ts3?:tak
Akceptujesz regulamin?:tak
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?:tak
Nick osoby polecającą frakcję:Niegra na tym serwie ale jest to osoba o nicku Tinker.
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji):chyba nadal jestem na PYlife ale już tam niegram.
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10); 9/10 jestem bardo dobry ale nik nie jest idealny i dlatego daje 9/10
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me): /me wyciąga z pasa taktycznego kajdanki po czym zakuwa podejrzanego, /me wyciąga poszkodowanego z autal, /me wyciąga barierki z bagażniku auta poczym je stawia na ulicy, /me wyjmuje alkochomat poczym kaze dmuchać podejrzanemu, /me proszi o dokumęty, /me idzie do radiowozu poczym sprawdza dokumęty w komputerze.

Offline

#12 2018-05-14 10:09:56

Kellus
Ly9tJjp.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 29
Windows 7Chrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Dzisiaj zostaną wydane wyniki o 15;30!!!!

Nie wiemy kogo dac na to miejsce wszyscy bardzo fajne podanie napisali ;/


Właściciel Kellus pozdrawia [dblpt])
Nie zawsze mam czas, wiec pisz tu a napewno to rozpatrzymy! [dblpt])
zmien-ten-avatar-bo-sie-na-mnie-patrzy-pl-000000

Offline

#13 2018-05-14 15:21:11

kapilapi
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-14
Liczba postów: 1
WindowsChrome 66.0.3359.170

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Nick:kapilapi
Wiek:15
Staż na serwerze:42minuty (jestem nowy)
Ile Spędzasz czasu na gre?:5-12h
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań):Gdyż,jestem rozwiniętym nastolatkiem oraz ogarniętym (niekiedy mi odwala ale cicho xd),Znam dużo komend,umiem doskonale pomagać graczom oraz adminom,potrafię także wgrywać podmianki itp.,mam dużo latek i umiem śpiewać [dblpt]).
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań)Urodziłem  się 22.12.2003 i mam 15lat,mam na imię Kacper,Umiem dobrze grać w piłkę nożną i ręczną oraz kosza,nie palę papierosów i e papierosów nie piję i nie ćpam,wolę dziewczyny niż chłopaków.
Umiejętności jazdy:9/10
Umiejętności strzelania:9/10
Umiejętności odgrywania akcji RP:9/10
Znajomość ortografii:9/10
Czy posiadasz Ts3?:Tak posiadam
Akceptujesz regulamin?:Tak akceptuje
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?:Tak posiadam
Nick osoby polecającą frakcję:Nikt
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji):Sapd(serwer się rozpadł i wszystkich wywalili [dblpt]()
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10)9/10
Akcja RP(Minimum 5 użyć akcji /me):/me podnosi poszkodowanego i przenosi go do Karetki,/me sprawdza puls,/me sprawdza oddech,/me sprawdza trzeźwość  zatrzymanego,/me Strzela w kierunku zatrzymanego i trafia w nogę.

Offline

#14 2018-05-14 15:27:09

Kellus
Ly9tJjp.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 29
Windows 7Chrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD

Wyniki

Dostał się: kubson33 Gratuluje, nie poddawac sie!!!!!!!!!!!!
powód: rozpisal sie najbardziej dodatkowo bardzo zachęca :>


Właściciel Kellus pozdrawia [dblpt])
Nie zawsze mam czas, wiec pisz tu a napewno to rozpatrzymy! [dblpt])
zmien-ten-avatar-bo-sie-na-mnie-patrzy-pl-000000

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
epicrp - e-live - artofwrestling - avatarworld - unstoppable