WaterLife - Forum

Witamy na Forum WaterLife!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-05-10 18:15:38

Kellus
Ly9tJjp.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 29
Windows 7Firefox 59.0

Rekrutacja na lidera PSP

Wzór:

1.Nick:
2.Login:
3.Ile Grasz Na Serwerze [F5]
4.Wiek:
5.Staż w MTA:
6. Doświadczenie PSP
7.Coś o sobie ? (min.4 zdań):
8.Dlaczego Ty ? (min.4 zdania):
9.Dlaczego PSP ? (min.4 zdania):
10.Czy nie zawiedziesz nas ?:
11.Wiesz na czym polega bycie liderem ?:
12. Co oznacza skrót PSP?:

Wiadomość dodana po 17 h 50 min 36 s:
Podanie "Damianek" Zostało usunięte z powodu: nie wypelnienia calego wzoru
7HE5M3.png

Podanie "kubiczek188" Zostało odrzucone z powodu: Nie Wypełnienia Całego Wzoru (Min 4 Zdania.)
7HE5M3.png


Właściciel Kellus pozdrawia [dblpt])
Nie zawsze mam czas, wiec pisz tu a napewno to rozpatrzymy! [dblpt])
zmien-ten-avatar-bo-sie-na-mnie-patrzy-pl-000000

Offline

#2 2018-05-11 14:23:57

Damianek
Id8lBCZ.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 3
Windows 7Opera 52.0.2871.99

Odp: Rekrutacja na lidera PSP

1.Nick:Damianek
2.Login:Damianek
3.Ile Grasz Na Serwerze [F5]https://imgur.com/a/H9816fE
4.Wiek:15
5.Staż w MTA: 200m
6. Doświadczenie PSP: GRam na innych serwerach i jestem w PSP
7.Coś o sobie ? (min.4 zdań): Mam na imię Damian mam 15lat lubię dużo sportu, motoryzacje
8.Dlaczego Ty ? (min.4 zdania):Lubię pomagać w pożarach lub wypadkach i lubię wykonywać akcje rp
9.Dlaczego PSP ? (min.4 zdania):Lubię nie bezpieczne akcje np pożar w budynku
10.Czy nie zawiedziesz nas ?: Nie Będę starał się jak mogę
11.Wiesz na czym polega bycie liderem ?: Tak
12. Co oznacza skrót PSP?: Państwowa Straż Pożarna

Offline

#3 2018-05-12 13:56:59

Michalek
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 2
WindowsChrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera PSP

1.Nick:Michalek
2.Login:Michalek
3.Ile Grasz Na Serwerze [F5]  od startu edycji
4.Wiek:12
5.Staż w MTA: 2014 rok
6. Doświadczenie PSP Vice lider na polandlife
7.Coś o sobie ? (min.4 zdań): Jestem doświadczony w frakcjach. bede regularnie na ts (jesli stworzycie serwerowy xD). Nie jestem dzieckiem które drze sie do mikrofonu i odpierdziela. Jestem youtuberem. Uwielbiam robic akcje rp. Umiem łączyć się z innymi frakcjami podczas akcji rp.
8.Dlaczego Ty ? (min.4 zdania): Ponieważ mam długi staż w serwerach typu rp. Jestem doświadczony w frakcji na którą się zgłaszam. Mogę być regularnie na team speaku itp. Nie odwalam [sred])
9.Dlaczego PSP ? (min.4 zdania): Jestem doświadczony w tej frakcji. Posiadam dobre bindy. Nie wyzywam innych graczy od cj itp. Potrafie nauczyc nowych graczy podstaw psp.
10.Czy nie zawiedziesz nas ?: co to za pytanie ? jasne ze nie [dblpt]D
11.Wiesz na czym polega bycie liderem ?: Wiem. rekrutuje nowych członków itp
12. Co oznacza skrót PSP?: Państwowa straż pożarna
Mam nadzieje ze dostane sie [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez Michalek (2018-05-12 13:58:51)

Offline

#4 2018-05-12 20:32:34

kubson33
8C14XiM.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 11
WindowsOpera 52.0.2871.99

Odp: Rekrutacja na lidera PSP

1.Nick:kubson33
2.Login:kubson33
3.Ile Grasz Na Serwerze [F5] 2 minuty
4.Wiek:17 lat
5.Staż w MTA:1 rok
6. Doświadczenie PSP:Bardzo dobre
7.Coś o sobie ? (min.4 zdań): Mieszkam w województwie Małopolskim, dokładniej rzecz nazywając bliskie okolice Kraków. Moim naczelnym zainteresowaniem są podróże, które często realizuje, najchętniej do ciepłych krajów, ale zimą też jest ciekawie. W wolnych chwilach, gdy tylko oderwę się od komputera lubię pojeździć rowerem, lub pobiegać pośród drzew. Od jakiegoś czasu zainteresowało mnie niebo, nawet nie wiecie ile można Sobie ułożyć z jednego zbioru gwiazd. Jeśli chodzi o mnie. Jestem osobą pogodną, lubię poznawać nowe osoby. Gdy widzę, że jest jakiś niepokój/nienawiść nie mogę nie zareagować, co czasami przeradza się w wadę. Staram się zachowywać odpowiednio do grona w którym obecnie jestem. Udzielałem się w niejednej akcji charytatywnej. Pomoc bezinteresowna daję mi największą satysfakcję, niezależnie od relacji między mną a tą osobą. Jeśli chodzi o zachowanie nie mam z nim problemów. Wiec tak podstawy mam na imię Damian,mój wiek to 17 lata i pochodzę z woj,Małopolskiego.W życiu prywatnym zajmuje się transportem po naszym pięknym kraju.W wolnym czasie lubię składać różne modele pojazdów i także zwiedzać.Interesuje się sportem i rożnymi służbami.To teraz tak krótko o moim charakterze jestem osobą otwartą. potrawie się bawić i wygłupiać lecz potrawie zachować powagę kiedy taka jest wymagana. Także dopasowuję się do grona ludzi z którymi gram.Lubie poznawać nowych i ciekawych ludzi. Nie łącze gry z życiem prywatnym.Szybko się uczę nowych rzeczy.Mam dystans do siebie.A resztę mojego charakteru trzeba poznać .
8.Dlaczego Ty ? (min.4 zdania):Ponieważ dużo razy byłem w tej frakcji na randze lidera.Bardzo dobrze potrafię RP.Umiem dopilnować frakcję do porządku.Będę robił dużo spotkań i dużo szkoleń.Wiem że szukacie bardzo dobrego lidera PSP.Będę bardzo dużo aktywny graczem na serwerze.Mam bardzo duże doświadczenie w tej frakcji.
9.Dlaczego PSP ? (min.4 zdania):Ponieważ lubię się wcielić w rolę lidera PSP.W życiu realnym byłem strażakiem w OSP.PSP to super frakcja ma co do roboty.PSP zawsze jest w pomocy i dużo ratuje ludzi.
10.Czy nie zawiedziesz nas ?:nie zawiodę
11.Wiesz na czym polega bycie liderem ?:tak wiem
12. Co oznacza skrót PSP?:Państwowa Straż Pożarna

Offline

#5 2018-05-12 21:05:52

Pelixyt
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 57.14.2987.98

Odp: Rekrutacja na lidera PSP

1.Nick:Pelixyt
2.login:Pelixyt
3.Ile Grasz Na Serwerze [F5] 49 minut
4.Wiek;12 lat
5.Staż w MTA; 1 rok
6.Doświadczenie;bardzo dobre na innych serwerach jestem w straży
7.Coś o sobie? Jestem małym młodym gamerem i uwielbiam gry najbardziej z tych gier są gta san andreas z Mta i Team Fortres 2.Mieszkam w
małopolsce w Krakowie.Moim zainteresowaniem są komputery z informatyką z której jestem bardzo dobry.Kilka dni temu zainteresowały mnie dinozaury z naszym układem słonecznym.Gdybym miał wybrać bycie policjantem lub bycie ratownikiem medycznym i strażakiem to bym wybrał bycie strażakiem.
8.Dlaczego ty ? Ponieważ mam bardzo dobre rp i uwielbiam jeździć na grubsze interwencje.  Jak grałem na innych serwerach to od razu chciałem być strażą pożarną .Potrafię uporzątkować strażaków to porządku.Będę robił  dużo spotkań i treningów.Mam bardzo duże doświadczenie w tej frakcji.Na tym serwerze jestem bardzo aktywnym graczem tak jak na innych serwerach z tą frakcją.Na innych serwerach dużo razy byłem tą frakcją.
9.Dlaczego PSP? Ponieważ bardzo lubię grubsze sprawy jeżeli chodzi o wypadki itp.Lubie tą frakcje, mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o tą frakcje.Lubie robić treningi przez które będę nauczał nowych graczy
10.Czy nie zawiedziesz nas ? w żądnym przypadku
11.Wiesz na czym polega bycie liderem ? Tak Wiem
12.Co oznacza skrót PSP? Państwowa Straż Pożarna

Offline

#6 2018-05-13 00:06:30

Hryniu
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 1
AndroidChrome 50.0.2661.89

Odp: Rekrutacja na lidera PSP

1.Nick: Hryniu*
2.Login: Hryniu*
3.Ile Grasz Na Serwerze [F5] Pare godzinek
4.Wiek:16 lat
5.Staż w MTA: Około 3 lat.
6. Doświadczenie PSP: Należę do OSP w mojej miejscowości, znam się na sprzęcie poż. Oraz podstawową medycynę.
7.Coś o sobie ? (min.4 zdań): Mam na imię Kacper, pochodzę z województwa opolskiego. Interesuję się głównie pożarnictwem i w mniejszym stopniuninformatyką. Swoją przyszłość kieruję w stronę pożarnictwa.
8.Dlaczego Ty ? (min.4 zdania): Dlaczego ja? Myślę że poradzę sobie na tym stanowisku i nie bedzie ze mna zadnych problemów. Na większych serwerach dawałem sobie radę na mniejszym stopniu tj. Sekcyjny. Wiem z jaką odpowiedzialnąscią wiąże się praca w PSP.
9.Dlaczego PSP ? (min.4 zdania): Tak jak wyżej wspomniałem, mam zamiar iść w kierunki pożarnictwa. I interesuję się PSP.
10.Czy nie zawiedziesz nas ?: Nie zawiode
11.Wiesz na czym polega bycie liderem ?: Wiem, jest to bardzo ważne stanowisko. Aby podjąć się tego stanowiska trzeba być wytrwałym oraz surowym.
12. Co oznacza skrót PSP?: Państwowa Straż Pożarna
Jest również definiowana w sposób:
JRG- Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza

Dziękuje za przeczytanie mojego podania.
Pozdrawiam.

Offline

#7 2018-05-13 14:12:46

kubiczek188
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-13
Liczba postów: 2
AndroidChrome 66.0.3359.126

Odp: Rekrutacja na lidera PSP

1.Nick:kubiczek188
2.Login:kubiczek188
3.Ile Grasz Na Serwerze [F5] 45minut
4.Wiek:15
5.Staż w MTA:4 miesiące
6. Doświadczenie PSP dobre
7.Coś o sobie ? (min.4 zdań):Lubie grać w mta a jak odejdę od komputera to idę pograć w noge
8.Dlaczego Ty ? (min.4 zdania):ponieważ Lubie PSP
9.Dlaczego PSP ? (min.4 zdania):ponieważ Lubie i interysuje się tym bardzo.
10.Czy nie zawiedziesz nas ?:nie
11.Wiesz na czym polega bycie liderem ?:tak
12. Co oznacza skrót PSP?: Państwowa Straż Pożarna

Ostatnio edytowany przez kubiczek188 (2018-05-13 14:14:01)

Offline

#8 2018-05-13 21:10:27

skakacz
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-13
Liczba postów: 1
UbuntuFirefox 28.0

Odp: Rekrutacja na lidera PSP

1.Nick: Skakacz
2.Login:  Skakacz
3.Ile Grasz Na Serwerze [F5]30 min, Jutro  pogram caly dzien i bedzie. Ja gram bardzo dużo.
4.Wiek: 13
5.Staż w MTA: ok 4 lata
6. Doświadczenie PSP: Byłem, raz na nadbrygadierze, i niedawno skonczylem sgsp na innym serwie
7.Coś o sobie ? (min.4 zdań): Mieszkam w województwie Warmińsko Mazurskim, dokładniej rzecz nazywając bliskie okolice Olsztyna. Moim naczelnym zainteresowaniem są podróże, które często realizuje, najchętniej do ciepłych krajów, ale zimą też jest ciekawie. W wolnych chwilach, gdy tylko oderwę się od komputera lubię pojeździć rowerem, lub pobiegać pośród drzew. Od jakiegoś czasu zainteresowało mnie niebo, nawet nie wiecie ile można Sobie ułożyć z jednego zbioru gwiazd. Jeśli chodzi o mnie. Jestem osobą pogodną, lubię poznawać nowe osoby. Gdy widzę, że jest jakiś niepokój/nienawiść nie mogę nie zareagować, co czasami przeradza się w wadę. Staram się zachowywać odpowiednio do grona w którym obecnie jestem. Udzielałem się w niejednej akcji charytatywnej. Pomoc bezinteresowna daję mi największą satysfakcję, niezależnie od relacji między mną a tą osobą. Jeśli chodzi o zachowanie nie mam z nim problemów. Wiec tak podstawy mam na imię Mateusz,mój wiek to 13 lata i pochodzę z woj,Warmińsko Mazurskiego.W życiu prywatnym zajmuje się Graniem w Piłkę Nożną.W wolnym czasie lubię składać różne modele pojazdów i także zwiedzać.Interesuje się sportem i rożnymi służbami.To teraz tak krótko o moim charakterze jestem osobą otwartą. potrawie się bawić i wygłupiać lecz potrawie zachować powagę kiedy taka jest wymagana. Także dopasowuję się do grona ludzi z którymi gram.Lubie poznawać nowych i ciekawych ludzi. Nie łącze gry z życiem prywatnym.Szybko się uczę nowych rzeczy.Mam dystans do siebie.A resztę mojego charakteru trzeba poznać . Skakacz
8.Dlaczego Ty ? (min.4 zdania): Jestem Max ogarnięty, cięzko mnie sprowokować. Na psp Znam się Na bardzo wysokim poziomie. Gdy będę Generałem bdygadierem Będę starał się przyjmować ogarniętych ludzi do psp. napisałbym materiały szkoleniowe które dawałbym  Akademi.
9.Dlaczego PSP ? (min.4 zdania): Bo ta ,,profesja'' podchodzi pod mój gust. Chyba każde dziecko marzy by być w PSP. PSP najbardziej ogarniam.Jest to frakcja która wymaga dużo skupienia i pewności siebie, myślę, że podołam takim wyzwaniom.
10.Czy nie zawiedziesz nas ?: Oczywiście ze nie.
11.Wiesz na czym polega bycie liderem ?: Tak. Jest to Pozycja, która wymaga dużo poświeconego czasu, aby te elementy były dopięte na ostatni guzik. Czasami można pożartować, ale trzeba być też poważny...
12. Co oznacza skrót PSP?: Państwowa Straż Pożarna

Offline

#9 2018-05-14 13:04:32

TheDoma
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-14
Liczba postów: 1
WindowsChrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera PSP

Nick:TheDoma
Login:TheDoma
ile grasz na serwerze:1godzina ale jestem aktywnym graczem mg codzinnie grac
Wiek: 14
Staż w MTA: około 2 lat
Doświadczenie PSP: byłem wice liderem na jednym z serwerów bardzo dobrze znam sie na sprzęcie
coś o sobie: Mieszkam w województcwie śląskim należe do OSP ale na akcje nie wyruszam ponieważ dopiero sie ucze moje hobby to piłka
nożna nawet gram w klubie chodze do 7 klasy szybko sie ucze nowych rzeczy jestem zdolny wysportowany cierpliwy pomocny bardzo często gram na komputerze .
dlaczego ja: ponieważ byłem juz psp mam duży staż należe do OSP jestem ogarniety kocham straż to moja pasja
dlaczego psp? : ponieważ jest to moja ulubiona frakcja kocham ją i wiem ze podołam wyzwanią
czy nie zawiedziesz nas? : oczywiście że nie
.Wiesz na czym polega bycie liderem ?:tak jak bym nie wiedział bym nie startował jest to jedna z najważniejszych pozycji trzeba na nią poświęcić dużo czasu i trzeba być bardzo odpowiedzialny
co oznacza skrót PSP: Państwowa Straż Pożarna

Offline

#10 2018-05-14 15:37:28

kochamanime
B5Yj6dO.png
Dołączył: 2018-05-12
Liczba postów: 4
WindowsChrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera PSP

1.Nick: kochamanime
2.Login: kochamanime
3.Ile Grasz Na Serwerze [F5] 249 min
4.Wiek: 18
5.Staż w MTA: 6 lat
6. Doświadczenie PSP : kilka razy byłem liderem oraz v-liderem. W realu prowadzę stronke fanklub PSP w Nysię
7.Coś o sobie ? (min.4 zdań): Mam na imię Piotrek mam 18 lat gram w koszykówkę jestem kapitanem drużyny siatkarskiej.Miałem koteła o nazwie Kieł lecz zdechł 2tyg temu.Mam zwichniętą nogę więc chwilowo nie gram.interesuję się samochodami w PRL-u.Jestem doświadczonym graczem WOW`A oraz uwielbiam grać w stare gry jak Gothic.Uwielbiam oglądać anime i jeżdzić na konwenty
8.Dlaczego Ty ? (min.4 zdania): Ponieważ jestem ogarniętą osobą jak na mój wiek.Kocham czuć władzę a taka posada właśnie mi to oferuję.Mam także spore doświadczenie w PSP oraz na posadach lidera i v-lidera więc chce innym przekazać moje doświadczenie.Jestem osobą pomocną i wyrozumiałą lecz często stanowczy i zimny.Nie gniewam się przez tak zwane ,, byle gówna ``.Potrafię pracować w grupie oraz gram po kilka godzin dziennie więc z tymi rzeczami nie będzie problemu.
9.Dlaczego PSP ? (min.4 zdania): Prowadzę na fb stronkę o mojej jednostcę więc mam spore doświadczenie oraz byłem w OSP.Jestem także doświadczony w tej frakcji ponieważ byłem w tej frakcji uhoho przestałem liczyć ale około 30 i prawie zawsze kończyłem albo na liderce lub najwyższym stopniu.Jestem także bardzo zainteresowanym obywatelem RP ( xD ) jeżeli chodzi o PSP więc interesuję mnie co jest w skrytkach oraz na jaką odległość działa armatka ( realny świat ).Gram także w jedną grę o straży więc znam szczegółowo opis tej pracy.
10.Czy nie zawiedziesz nas ?: Nigdy nie zawiodłem żadnego administratora jak i lidera byłem oparty na innych serwerach pod wielkim zaufaniem i nie zmarnowałem tego myślę że tu będzie podobnie
11.Wiesz na czym polega bycie liderem ?: oczywiście że wiem 6 lat grania w MTA robi swoje
12. Co oznacza skrót PSP?: Państwowa Straż Pożarna

Offline

#11 2018-05-14 15:56:29

Kellus
Ly9tJjp.png
Dołączył: 2018-05-10
Liczba postów: 29
Windows 7Chrome 66.0.3359.139

Odp: Rekrutacja na lidera PSP

Wyniki dostaje sie: Kochamanime
Powód: zachęcił [sred])


Właściciel Kellus pozdrawia [dblpt])
Nie zawsze mam czas, wiec pisz tu a napewno to rozpatrzymy! [dblpt])
zmien-ten-avatar-bo-sie-na-mnie-patrzy-pl-000000

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wwe-f - e-live - avatarworld - unstoppable - artofwrestling